Legalizacjapracy.pl partnerem Amp Futbol Polska

pozwolenie na pracę
Legalizacja pobytu w Polsce dla rodziny cudzoziemca
3 kwietnia, 2019
Zatrudniaj legalnie! – cz. 1
21 stycznia, 2020
jak zatrudnić ukraińca

Firma Legalizacjapracy.pl została partnerem Amp Futbol Polska. Reprezentacja Polski Amp Futbol, która przygotowuje się teraz do Mistrzostw Europy 2020 w Krakowie ma Nasze wsparcie.

Po Naszych wspaniałych doświadczeniach przy współpracy z „Kuloodporni” Bielsko-Biała zdecydowaliśmy się dołączyć do grona sponsorów Reprezentacji Polski AMP Futbol. Nasze uczestnictwo w budowaniu potęgi AMP Futbol Polska na boiskach całego świata sprawia Nam ogromną radość.

Łącząc w sobie pasję i determinację do osiągania celów, pragnęliśmy podjąć współpracę z organizacją skupiającą silnych ludzi z wielkim duchem, więc od 2017 roku partnerujemy ampfutbolowemu klubowi – Kuloodpornym z Bielska-Białej. Doskonale układająca się do tej pory współpraca zdopingowała nas do tego, aby tą działalność jeszcze poszerzyć, czego efektem jest obecne partnerstwo z reprezentacją Polski Amp Futbol. Jest to dla nas ogromny powód do dumy! – cieszy się Zarząd Legalizacjapracy.pl

Przy wsparciu Legalizacjapracy.pl Reprezentacja Polski już w maju poleci na dwumecz do Włoch, a w czerwcu rozegra w Polsce mecze z reprezentacjami Irlandii (w Krakowie) i Belgii (w Rzepinie). Trzymamy kciuki!