Masz pytania?


Nasi konsultanci udzielą Ci odpowiedzi najszybciej jak to możliwe. Jeżeli więc masz pytania lub wątpliwości napisz do nas lub zadzwoń!


667 994 823

Zapraszamy do kontaktu :

ASR Consulting

Siedziba :
ASR – CONSULTING SP. Z O.O.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 88B


telefon: 667 994 823
Sekretariat (32) 450 73 51
Główny Konsultant ds.Legalizacji Pobytu (32) 450 73 52
e-mail: biuro@legalizacjapracy.pl
NIP: 6521736758
Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach VIII Wydział Gospodarczy KRS
Numer KRS: 0000682106 REGON 367527770
Kapitał Zakładowy: 50.000,00 zł

Osoby do kontaktu

 
Szymon Ryłko
Prezes Zarządu
szymon.rylko@legalizacjapracy.pl
Agnieszka Ryłko
Wiceprezes Zarządu
agnieszka.rylko@legalizacjapracy.pl
Agnieszka Bieniek
Radca Prawny
533 396 280
agnieszka.bieniek@legalizacjapracy.pl

Dział legalizacji pobytu

Joanna Kuklińska
Główny Konsultant
ds.Legalizacji Pobytu,
Pełnomocnik ds. Systemów
Zarządzania Jakością
667 994 823
joanna.kuklinska@legalizacjapracy.pl
Marta Kapias
Konsultant ds.Legalizacji Pobytu
535 229 416
marta.kapias@legalizacjapracy.pl
Magdalena Domańska
Młodszy Konsultant ds. Legalizacji Pobytu
534 093 333
magdalena.domanska@legalizacjapracy.pl
Maria Obrzud
Asystent Działu Legalizacji Pobytu
533 352 586
maria.obrzud@legalizacjapracy.pl

Irmina Skinderowicz
Asystent Działu Legalizacji Pobytu
533 366 363
irmina.skinderowicz@legalizacjapracy.pl
Samanta Handy
Asystent Działu Legalizacji Pobytu
533 366 363
samanta.handy@legalizacjapracy.pl
Olena Marchenko
Asystent Działu Legalizacji Pobytu
536 978 445
olena.marchenko@legalizacjapracy.pl